Smiley face

Widget Image
POMA-GRAMY

Fundacja „Poma-Gramy” powstała przede wszystkim z myślą o popularyzacji niesienia pomocy ludziom potrzebującym poprzez sport i dobrą zabawę.
Cele fundacji:

 • pomoc społeczna,
 • działalność charytatywna,
 • rozpowszechnianie kultury i sportu
 • zbiórki funduszy na rehabilitację,
 • promowanie aktywnego trybu życia,
 • wspieranie potrzebujących
 • DOŁĄCZ DO NAS:
  W górę
   

  O NAS

  Poznaj naszą organizację i zespół, który pracuje nad sukcesem POMA-GRAMY

  Poma-Gramy

  Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy postanowili pomagać niepełnosprawnym osobom, a przede wszystkim dzieciom i młodzieży.


  Fundacja „Poma-Gramy” założona została w celu organizowania imprez sportowych na rzecz osób dotkniętych chorobami oraz nieszczęśliwymi wypadkami, poprzez wsparcie finansowe na rehabilitację, leczenie oraz sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny.

  Nie tylko wspomagamy ludzi, których spotkało w życiu nieszczęście, ale również promujemy altruizm oraz zdrowy tryb życia wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Pragniemy uświadomić społeczeństwo, że wykorzystując Naszą wiedzę, doświadczenie i energię możemy wiele zdziałać- najważniejsza jest wiara w sukces!

  Oprócz organizacji imprez o charakterze sportowym, kładąc nacisk przede wszystkim na piłkę nożną, przeprowadzamy również wszelkiego rodzaju zbiórki, m.in. odzieży, żywności oraz pieniędzy. Realizacja Naszych celów jest możliwa dzięki pomocy życzliwych osób, które przyczyniają się do rozwoju oraz uatrakcyjnienia działań fundacji.

  Fundacja „Poma-Gramy” powstała przede wszystkim z myślą o popularyzacji niesienia pomocy ludziom potrzebującym poprzez sport i dobrą zabawę.

  Cele Fundacji

  Pomoc społeczna
  Działalność charytatywna
  Rozpowszechnianie kultury fizycznej i sportu
  Zbiórki funduszy na rehabilitację
  Promowanie aktywnego trybu życia
  Wspieranie inicjatyw dotyczących pomocy ludziom

  Organizatorzy

  Michał Rogalski

  Główny organizator turniejów

  Ewa Rogalska

  Główny organizator turniejów