Smiley face

Widget Image
POMA-GRAMY

Fundacja „Poma-Gramy” powstała przede wszystkim z myślą o popularyzacji niesienia pomocy ludziom potrzebującym poprzez sport i dobrą zabawę.
Cele fundacji:

 • pomoc społeczna,
 • działalność charytatywna,
 • rozpowszechnianie kultury i sportu
 • zbiórki funduszy na rehabilitację,
 • promowanie aktywnego trybu życia,
 • wspieranie potrzebujących
 • DOŁĄCZ DO NAS:
  W górę

  Albert Radomski

  podopieczni-albert

  podopieczni-albert

  Albert Radomski

  W dniu 28 października 2017 roku około godziny 3 w nocy Albert wracał ze Starego Rynku w Poznaniu, gdzie świętował z najbliższymi znajomymi swoje 20 urodziny.
  Przy ulicy Krysiewicza podszedł do niego nieznany sprawca i bez powodu, brutalnie go zaatakował. Albert otrzymał potężny cios w głowę, przewrócił się, a gdy próbował wstać, sprawca uderzył go ponownie. Albert po drugim ciosie przewrócił się na ulicę i tam został przejechany przez samochód. Sprawca potrącenia nie udzielił mu pomocy i zbiegł z miejsca wypadku. W wyniku tego pobicia i potrącenia, chłopak odniósł poważne obrażenia i w chwili obecnej leży w śpiączce w ciężkim stanie.

  Albert potrzebuje całodobowej opieki, Mama musi zrezygnować z pracy żeby zajmować się synem i walczyć o jego powrót do zdrowia. Miesięczny koszt rehabilitacji i pobytu w specjalistycznym ośrodku to w chwili obecnej około 4000 zł. Jest to kwota nieosiągalna dla rodziny Alberta. Przed wypadkiem, Albert był aktywnym, młodym człowiekiem, mającym swoje marzenia i pasje, kochał jazdę na deskorolce. Pomóżmy Albertowi Radomskiemu w powrocie do zdrowia, do swoich pasji, czeka na niego kochająca rodzina.

  Nie pozwólmy, by bandyta,odebrał Albertowi najcenniejszy dar – życie.

  Kategoria:
  Data:
  6 lutego 2020